* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Poema 3 160.00 m2 + 19.30 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00    Opis
  • Budynek niepodpiwniczony piętrowy z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Na parterze obok salonu z kominkiem, kuchni ze spiżarnią i jadalni zaprojektowano także dodatkowy pokój w części frontowej domu. Przejście do garażu prowadzi przez pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze pod dachem kopertowym znalazły się 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka z wydzieloną pralnią. Dwie sypialnie zaprojektowano z wyjściem na balkon, jedna posiada wydzieloną garderobę. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.

  • Dom wyróżnia się reprezentacyjną elewacją frontową z asymetrycznie zaprojektowanym szczytem, co dodatkowo podkreślone zostało oknami, zaprojektowanymi tylko po jednej stronie. Od strony ogrodu uwagę przykuwa zadaszenie nad tarasem oraz również asymetria elewacji. Duże powierzchnie przeszklone zapewnią dobre doświetlenie salonu.

  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacje tynkowane, częściowo okładane płytkami klinkierowymi oraz okładziną drewnianą .

Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.