Nowe projekty gotowe domów jednorodzinnych

Tutaj prezentujemy zawsze nasze najświeższe propozycje. Nawet co kilka dni mają premierę nowe projekty domów jednorodzinnych, opracowane przez naszych architektów. Tworzymy je mając na uwadze nie tylko obowiązujące, aktualne trendy, ale także wsłuchując się w cenne uwagi, którymi dzielą się z nami klienci. Staramy się, aby wszystkie nowości były nie tylko funkcjonalne i atrakcyjnie się prezentowały, ale także były ekonomiczne i miały współczesną stylistykę. Stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe projekty domów wolnostojących, a także o bliźniaki i domy szeregowe. Te ostatnie najbardziej polecamy deweloperom planującym budowę segmentów na sprzedaż. Mamy nadzieję, że także nasze nowości przypadną Państwu do gustu.
Często są one przez nas oferowane w obniżonej cenie, więc polecamy je szczególnie dla oszczędnych inwestorów, którzy jednak chcieliby mieć wyjątkowy dom, jakiego jeszcze nie zdążyli wybudować sąsiedzi. Dla indywidualistów jest to na pewno interesująca opcja. Część nowych projektów powstaje w stu procentach od podstaw, ale też znakomita ich grupa to wariacje na temat istniejących i sprawdzonych już przez inwestorów naszych domów. Tworząc taki wariant mamy okazję dopasować go do gustów innej grupy docelowej, czasami rozbudować program funkcjonalny, albo zmodyfikować szczegóły by ulepszyć niektóre rozwiązania projektowe. Tym samym chcemy ułatwić Państwu wybór odpowiedniego projektu.
Dzięki zaproponowanym przez nas, różniącym się w detalach podobnych domach mających tą samą genezę, jest większe prawdopodobieństwo, że trafimy na taki, który nie będzie wymagał prawie żadnych korekt na etapie adaptacji. Wśród podstawowych dostępnych wariantów można znaleźć budynki bez garażu, z garażem jednostanowiskowym oraz dwustanowiskowym. Różnice mogą także być w rozplanowaniu wnętrza, gdzie znajdziemy kuchnie otwarte na salon albo zupełnie wydzielone oraz poddasza z różną ilością pokoi, garderób, łazienek. Dla osób poszukujących domów wykończonych z zewnątrz różnymi materiałami wykończeniowymi, niektóre projekty zyskały różną stylizację elewacji. Jednym słowem: wybór jest szeroki.