Projekty z garażem dwustanowiskowym

W ostatnich czasach domy z garażem dwustanowiskowym stają się coraz bardziej popularne, a wręcz w niektórych rejonach kraju stają się powoli standardem. Oczywiście, alternatywą dla garażu dobudowanego z boku budynku może być garaż wolnostojący. W ofercie dostępne mamy garaże na dwa auta, zarówno z dwoma osobnymi bramami, jak i z jedną szeroką. W pełni zabudowany garaż możemy również zastąpić wiatą. Warto przyjrzeć się wszystkim możliwościom i wybrać najwygodniejsze dla nas, mając na uwadze wielkość działki, jak i ewentualne restrykcje określone w planie miejscowym. Ze względu na większe gabaryty takiego dwustanowiskowego garażu, duża część domów w tej kategorii posiada to pomieszczenie dostawione z boku budynku. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak działka pod taki budynek musi być odpowiednio szeroka.
Mamy też w ofercie domki w których garaż zaplanowano w obrysie bryły, jak np. w Meritum 2, czy w Melodii 2, dzięki temu zoptymalizowano powierzchnię zabudowy i jednocześnie interesująco wykorzystano powierzchnię użytkową. Garaż w parterze to rozwiązanie praktykowane raczej w domach z dachami czterospadowymi, które z zasady mają mniejszą powierzchnię pod skosami na piętrze. Wbudowanie garażu pozwoli nieznacznie ją zwiększyć. Część domów oferujemy również w wariantach z garażem na jedno auto. Jest więc możliwość późniejszej rozbudowy garażu w miarę rozwoju potrzeb domowników. Niejednokrotnie duży garaż to również przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju sprzętu ogrodowego, sportowego, czy też hobbystycznego. Z pewnością duży komfort odczuwalny jest dla kierowców w okresie zimy lub w czasie upalnych dni letnich.
Jeżeli wysokość pomieszczenia nad garażem jest odpowiednia często taką przestrzeń można zagospodarować na dodatkowy pokój, pralnię, garderobę, czy po prostu strych, takie rozwiązanie znajdziemy np. w projekcie Enklawa 2 2G, Granat 2 2G, Kasztan 2G. Natomiast dach płaski nad garażem (Grappa 2G, Salsa 2) będzie idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących bardziej nowoczesną stylistykę. W kategorii domów z garażem dwustanowiskowym oferujemy domy zarówno piętrowe, jak i parterowe - wierzymy, iż każdy z Państwa znajdzie u nas zatem taki domek, o jakim marzy. Dwustanowiskowy garaż to duża wygoda, dlatego jeśli tylko dysponujemy odpowiednio szeroką działką i dysponujemy dodatkowymi kilkunastoma tysiącami złotych, warto zastanowić się nad tym dodatkowym stanowiskiem.