* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Omega 2 125.00 m2 + 20.40 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00    Opis
  • OMEGA 2 to budynek o prostej bryle, przekryty ekonomicznym dachem dwuspadowym. W parterze, oprócz garażu, znajduje się pokój gościnny oraz salon z wydzieloną częścią kuchenną. Powierzchnię piętra zajmują trzy przestronne pokoje sypialne, w tym jeden z wydzieloną garderobą, oraz łazienka.
  • W elewacji frontowej nieco wysunięty jest garaż. Zaproponowano okładzinę z płytek klinkierowych na części domu, ciekawym akcentem są również deskowania w narożnikach w elewacjach frontowej i ogrodowej. Pozostałe 2 elewacje rozwiązano minimalistycznie, w całości pokrywając je tynkiem w kolorze białym.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, elementy fasad okładane płytką klinkierową i deskami, cokoły okładane płytką klinkierową.
 
Charakterystyka energetyczna
charakterystyka energetyczna - Omega 2
 EP kWh/(m2 rok)
 budynek projektowany - 91.26
 budynek nowy wg WT 2017 - 95.00
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.