* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Malaga 2 146.00 m2 + 19.10 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00    Opis
  • Dom piętrowy, średniej wielkości, kryty dachem czterospadowym. Garaż wbudowany w bryłę budynku oraz pokój gościnny zajmują frontową część parteru, od strony ogrodowej zaplanowano zaś pokój dzienny, jadalnię i otwartą kuchnię. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka.
  • Elewacje domu mają nowoczesny, elegancki charakter. Ciekawym akcentem jest, wyróżniona innym materiałem elewacyjnym ukośna wnęka, w której znajduje się wejście do budynku. Podobna wnęka znajduje się od strony ogrodowej, gdzie z kolei podkreśla wyjście na taras. Projekt dostępny jest również w odbiciu lustrzanym.
  • Ściany w projekcie zaproponowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, elementy fasad oraz cokoły z okładziny kamiennej.
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.