* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Lira 3 113.20 m2 + 18.80 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2195.00
bez garażu
cena brutto: 2095.00    Opis

  • Dom jednorodzinny przekryty dachem dwuspadowym. Rozkład parteru uwzględnia komfortowych rozmiarów pokój dzienny z wydzieloną jadalnią w wykuszu oraz kuchnią ze spiżarnią. W parterze również znajduje się dodatkowy pokój oraz garaż, dostępny od strony ogrodu poprzez pomieszczenie gospodarcze. Pomieszczenie kotłowni łączy go zaś z wnętrzem domu. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka z wydzieloną pralnią.
  • Niepodpiwniczony, piętrowy  dom o raczej tradycyjnym charakterze. Strefa wejściowa zaakcentowana jest w ciekawy sposób- portalem z dwoma kolumnami obłożonymi okładziną z płytek klinkierowych. W projekcie zastosowano również tradycyjne detale, takie jak obramienia okienne czy szprosy w oknach.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy TERIVA, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, kolumny oraz cokoły okładane klinkierem. Projekt dostępny jest w wersji standard, jak i lustro.
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.