* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Klasyka 4 137.40 m2 + 19.20 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00
CENA PROMOCYJNA:
2155.50 zł brutto
oszczędzasz: 239.50    Opis
  • Klasyka 4 to niepodpiwniczony piętrowy budynek z garażem. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią, wychodzący na taras, kuchnię z barem oraz dodatkowy pokój z łazienką i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się łazienka oraz trzy pokoje, w tym jeden wyposażony w garderobę oraz osobną łazienkę. Dokumentacja dostępna również w odbiciu lustrzanym.

  • Oryginalny dom z dachem dwuspadowym, dzięki zastosowanej kolorystyce oraz detalom przywodzący nieco na myśl architekturę okrętów – zwłaszcza od strony ogrodu. Szczególnie atrakcyjna jest elewacja wejściowa zwieńczona szczytem, z wejściem do budynku oraz garażem umiejscowionymi w podcieniu. Uwagę przyciąga także ciekawa balustrada.

  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokoły tynkowane, balustrady stalowe.

 
Charakterystyka energetyczna
charakterystyka energetyczna - Klasyka 4
 EP kWh/(m2 rok)
 budynek projektowany - 94.88
 budynek nowy wg WT 2017 - 95.00
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.