* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Eden 2 127.90 m2 + 19.30 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00    Opis
  • Dom jednorodzinny z dachem czterospadowym. Projekt parteru uwzględnia komfortowych rozmiarów pokój dzienny z wydzieloną jadalnią oraz otwartą kuchnią. Widoczne z salonu schody czynią strefę dzienną bardziej otwartą. Dzięki umieszczeniu garażu oraz pomieszczenia gospodarczego w strefie wejściowej do budynku, wszystkie pomieszczenia ‘do mieszkania’ wychodzą na ogród. Na piętrze znalazły się trzy sypialnie oraz duża łazienka.
  • Niepodpiwniczony, piętrowy  dom o nowoczesnym charakterze. Strefa wejściowa zaprojektowana jest w ciekawy sposób, pod podcieniem. Przeszklenia w elewacjach od strony ogrodu oraz duże powierzchnie tarasowe zapewnią lokatorom doskonałe warunki do odpoczynku.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, elementy fasad okładane klinkierem i deskowaniem.
 
Charakterystyka energetyczna
charakterystyka energetyczna - Eden 2
 EP kWh/(m2 rok)
 budynek projektowany - 84.69
 budynek nowy wg WT 2017 - 95.00
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.