* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Amfilada 2 153.10 m2 + 19.30 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 1 st.
cena brutto: 2395.00    Opis
  • Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny, średniej wielkości, przekryty dachem czterospadowym. Wnętrze w poziomie parteru zaprojektowane jako otwarta powierzchnia, w ramach której zaprojektowano salon z częścią jadalną oraz kuchnię. Garaż z pomieszczeniem gospodarczym dostępny jest przez hol z wnętrza budynku (niezależne wejście do pomieszczenia gospodarczego jest również od strony ogrodu). W parterze znajduje się także dodatkowy pokój, a na piętrze znajdziemy 3 sypialnie (w tym jedna jest z garderobą) oraz dużą łazienkę.
  • Elewacje w projekcie są urozmaicone, otwory drzwiowe i okienne posiadają opaski, cokół wyróżniony jest innym materiałem (sugerowana okładzina z płytek klinkierowych). Zaakcentowana strefa wejściowa, ponad którą zadaszenie tworzy balkon kondygnacji powyżej.
  • Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego z dociepleniem lub w innej technologii w ramach adaptacji. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką ceramiczną lub cementową. Inne pokrycia w ramach adaptacji. Elewacje tynkowane, cokół okładany płytką klinkierową.
 
Charakterystyka energetyczna
charakterystyka energetyczna - Amfilada 2
 EP kWh/(m2 rok)
 budynek projektowany - 68.34
 budynek nowy wg WT 2017 - 95.00
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.